Čo je to re-code Platinum?

Po 30. roku života nastávajú v ženskom tele hormonálne výkyvy, ktoré sú príčinou zmien v organizme, akými sú napríklad spomaľovanie metabolizmu a zníženie spotreby kalórií, ktoré majú za následok zvýšenie hmotnosti a postupnú zmenu postavy. 

Účinným pomocníkom v boji proti hormonálnym zmenám je Re-Code Platinum. Tento výživový doplnok na prírodnej báze je výsledkom dlhoročnej štúdie talianskej spoločnosti ZUCCARI, ktorá sa už takmer 25 rokov zaoberá výskumom a výrobou prípravkov pre zdravie a krásu žien.

Zatiaľčo iné prípravky sa zameriavajú na odstránenie príznakov, Re-Code Platinum rieši priamo príčinu – nerovnováhu hormonálnej hladiny. Unikátne zloženie Re-Code Platinum napomáha harmonizovať organizmus, a Vy sa tak môžete stále cítiť sviežo a fit.

Receptúra 3NERGY

Základným kameňom Re-Code Platinum je patentovaná receptúra 3NERGY® vyvinutá laboratóriami spoločnosti ZUCCARI, vďaka ktorej Re-Code Platinum obnovuje hormonálnu rovnováhu, rekóduje správy prenášaných estrogénov a „rozdeľuje“ tukové zásoby na správne miesta.

Práve pomocou receptúry 3NERGY® prípravok Re-Code efektívne rieši problémy spôsobené kolísaním ženskej hormonálnej hladiny. Receptúra využíva jedinečnú kombináciu izoflavónov, probiotík a floridzínu a vytvára tak unikátny prostriedok pre boj s nežiadúcimi dôsledkami hormonálnych zmien v tele.

Účinky

Re-Code Platinum vyrovnáva hladinu ženských hormónov – estrogénov, a tým uľahčuje chudnutie a eliminuje ukladanie tuku do problémových partií. V spojení s miernou hypokalorickou diétou a pravidelnou pohybovou aktivitou (minimálne 30 minút chôdze denne) je Re-Code Platinum významným pomocníkom pri znižovaní hmotnosti. Pomáha schudnúť v oblasti bokov, brucha, ramien a v ďalších problémových partiách, kde sa najviac tuk ukladá.

Veľkou výhodou chudnutia s Re-Code Platinum je rozmiestňovanie tuku tak, aby odrážal klasické ženské tvary. Fytoestrogény, ktoré sa nachádzajú v Re-Code Platinum, taktiež zväčšujú a spevňujú poprsie, takže sa nemusíte obávať zmien svojich prednosti.

Re-Code Platinum však vďaka svojmu zloženiu ponúka omnoho viac. Pri pravidelnom užívaní sa zlepšuje pohyblivosť čriev a zefektívňuje sa vstrebávanie živín.

Prípravok obsahuje aj zložky fungujúce ako prírodné diuretikum a pomáha telu sa zbaviť nadbytočných minerálov a tekutín.

Ďalšou významnou funkciou Re-Code Platinum je omladzovanie a vypínanie pleti a celkové omladenie organizmu.