ALOE DÁVA VŠETKY ODPOVEDE NA KRÁSU A POHODU

Rastlina Aloe vera, známa aj ako Aloe barbadensis Miller predstavuje skutočné laboratórium pod holým nebom, schopné syntetizovať nekonečné množstvo aktívnych zložiek ako sú minerálne soli, vitamíny rozpustné vo vode a tukoch, rastlinné proteíny, esenciálne aminokyseliny, organické kyseliny, enzýmy, polysacharidy a antrachinónové zložky, tvoriace výnimočne vyrovnanú zmes. Všetky tieto procesy prebiehajú len vďaka vode, slnku a výživným látkam, ktoré sa nachádzajú v pôde. Aloe vera je preto považované za mimoriadne zdravú rastlinu s množstvom pozitívnych účinkov na ľudský organizmus.

Spoločnosť ZUCCARI je v domácom Taliansku, ako aj v iných krajinách známa ako odborník na Aloe. Každý z jej výrobkov je typický tým, že neobsahuje pridanú vodu. Tá je nahradená koncentrovanou šťavou z aloy vera, ktorej výnimočné zvlhčovacie a zjemňovacie vlastnosti sa stali hlavným motívom charakterizujúcim ponuku kozmetických výrobkov, ktoré nemajú vo svete obdobu. V závislosti od problému, ktorý treba riešiť, ZUCCARI ponúka jedinečné kombinácie vysoko kvalitných zložiek a inovatívnych surovín, vybraných tak, aby zabezpečovali špecifické funkcie. Produkty sú vyrábané pomocou exkluzívnych patentov, ktoré sú výsledkom vedeckých objavov svetovej úrovne – plodov práce laboratórií ZUCCARI.

Kozmetika značky ZUCCARI je zameraná na prírodné a efektívne riešenia pre problémy s kožou. Všetky typy pokožky, vrátane citlivých, sa môžu spoľahnúť na komplexné, avšak šetrné zloženie, ktoré sa dermatologicky testuje na univerzite vo Ferrare.

Aloe_Olej
aloe_zubna_pasta
Aloe-antiperspirant-48h
aloe-telove-mlieko

V roku 2001 prišla spoločnosť ZUCCARI na trh s exkluzívnym výrobným protokolom, založenom na šetrnom spracovaní rastlín, ktoré prvýkrát viedlo k získaniu nepasterizovaného aloe vera gélu a šťavy, ktoré si zachovali bioaktivitu:

• PRVOTRIEDNÁ KVALITA: Aloe vera pestovaná výlučne na certifikovaných plantážach

• RUČNÝ ZBER: výber najzdravších a najsilnejších listov

• STAROSTLIVÉ RUČNÉ ČISTENIE: s cieľom účinne odstrániť baktérie bez použitia chemických látok

• RUČNÉ ODDEĽOVANIE: najdôležitejší spracovateľský proces, pri ktorom by mohlo nastať poškodenie vzácnej vnútornej štruktúry

• STUDENÁ FLUIDIZÁCIA: zabraňujúca zníženiu bioaktivity

• BEZ PASTERIZÁCIE: očistenú a správne ošetrenú šťavu netreba pasterizovať

• REVERZNÁ OSMÓZA (reversosmose®): jedinečná filtračná metóda

Od januára 2014 bol výrobný protokol ZUCCARI rozšírený o nový spracovateľský proces, ktorý sa prvýkrát použil na Alou vera, o reverznú osmózu (reversosmose®), t.j. proces mechanickej filtrácie, ktorý umožňuje získanie dvojnásobnej koncentrácie suroviny bez zmeny jej bioaktivity. S produktovou líniou ®[aloevera]2 sú vlastnosti aloy vera dvojnásobne umocnené. Predstavy a potreby každého užívateľa produktov aloe vera môžu byť uspokojené vďaka riešeniam ZUCCARI, bez ohľadu na to, či sa týkajú vonkajšieho použitia (kozmetiky) alebo vnútorného (čistá šťava na pitie).